سامسونگ اسپیکر بیسیم H7 را بدون دستیار صوتی هوشمند معرفی کرد

سامسونگ اسپیکر بیسیم H7 را بدون دستیار صوتی هوشمند معرفی کرد

سامسونگ امروز اسپیکر بیسیم جدیدی را رونمایی کرد که قرار است به صورت رسمی طی هفته آینده در نمایشگاه CES 2017 رونمایی شود.

این اسپیکر که H7 نام دارد، از فناوری صوتی «فوق با کیفیت» (UHQ) سامسونگ بهره می گیرد که پیشتر توسط این کمپانی معرفی شده بود، و می تواند حداقل فرکانس 35 هرتز را برای ارائه صدای بیس عمیق تولید نماید.

حلقه های کنترلی چرخان تعبیه شده در بالای دستگاه، امکان کنترل حجم صدا و انتخاب لیست پخش های مختلف را برای کاربر فراهم می سازند.

samsung-h7-wireless-speaker-1

البته نکته مهم و البته ناامید کننده در مورد محصول جدید فوق، این است که هیچ دستیار صوتی هوشمندی درون آن تعبیه نشده. با توجه به اینکه آمازون و گوگل با اسپیکرهای خانگی اکو و هوم، سهم قابل توجهی از دیوایس های مذکور را در اختیار گرفته اند، عجیب است که چرا سامسونگ در قدم گذاشتن به این راه تردید دارد.

گفتنیست که غول تکنولوژی کره ای از دستیار هوشمند اختصاصی خود به نام Bixby که مبتنی بر فناوری شرکت Viv ساخته شده، در تمامی اپلیکیشن های تعبیه شده در گلکسی S8 استفاده خواهد کرد، اما عدم استفاده از آن در اسپیکر بیسیم جدید، کمی شک برانگیز است.

جالب است بدانید کمپانی هارمان، که به تازگی تحت مالکیت سامسونگ درآمده، قصد دارد در سال جدید میلادی اسپیکر خانگی هوشمندی را معرفی کند که برخلاف انتظار، به دستیار صوتی مایکروسافت یعنی کورتانا مجهز خواهد بود.

The post appeared first on .

سامسونگ اسپیکر بیسیم H7 را بدون دستیار صوتی هوشمند معرفی کرد